Ucuzabilet İşim İçin ile Uçak Bileti ve Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

İş seyahati planlamak için Ucuzablet İşim İçin’i tercih ettiyseniz doğru yerdesiniz! Uçak bileti satın alma, otel rezervasyonu, seyahat harcamalarının takibi, raporlar ve daha pek çok özellik burada sizi bekliyor! Peki Ucuzabilet İşim için ile iş seyahatinizi nasıl planlayacaksınız?

İşte Sizi Aradığınız Uçak Biletine Götürecek Adımlar!

Üye Giriş Sayfası

Kayıt sayfasında sizden istenen bilgileri doldurarak Ucuzabilet İşim İçin’e kolayca üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi doldurduktan sonra e-posta adresinize gönderilecek olan üyelik onaylama ve şifre belirleme adımlarını tamamladıktan sonra Ucuzabilet İşim İçin’e giriş yapabilirsiniz. 

Uçuş Sorgulama

Arama alanına; havalimanı, uçuş tarihi, kişi sayısı gibi bilgileri girerek seferleri aratmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada, uçmak istediğiniz kabin tipini (Ekonomi, Business) seçebilirsiniz. Dilerseniz sadece direkt uçuşları da aratabilirsiniz.

Listeleme ve Bilet Seçimi

Sonuç sayfasında farklı hava yollarının seferlerini tek bir ekran üzerinde inceleyebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ise sizi aradığınız bilete bir adım daha yaklaştıracak. Sonuçları inceledikten sonra fiyat, tarih ve saat olarak sizin için en uygun seferi seçip İlerle butonuna basın. Detay bölümüne tıklayarak; uçuş süreniz, varsa aktarma noktanız, uçuş kuralları, bagaj bilgisi, uçakta mevcut yer durumu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uçuş Bilgileri

Seçtiğiniz uçuş ile ilgili; tarih, uçuş saati, parkur, hava yolu bilgileri, hava yolu kuralları gibi tüm detayları Uçuş Bilgileri bölümünde kontrol edebilirsiniz.

Yolcu Bilgileri

Çalışanlarım sayfasından eklediğiniz, şirket çalışanlarınıza ait bilgileri, uçak bileti satın alırken yolcu bilgileri girişi işlemi sırasında otomatik olarak doldurabilirsiniz. Dilerseniz bu aşamada yeni bir çalışan ekleyebilirsiniz.
Fatura Bilgileri

Şirket Ayarları ekranından tanımladığınız fatura adreslerinizi, satın alma işlemi sırasında otomatik olarak seçilebilir ya da yeni bir fatura adresi ekleyebilirsiniz. Faturanız, seçtiğiniz fatura adresine e-posta olarak gönderilir.Etiket Bilgileri

Oluşturduğunuz rezervasyonların raporlanması için etiket ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz etiket, raporlama amacıyla kullanılır.

Ödeme Bilgileri

Ödeme Bilgileri alanında kredi kartı ya da banka kartı veya alternatif ödeme yöntemleri seçeneklerinden birini tercih ederek biletinizi satın alabilirsiniz.

Ön Rezervasyon

Hava yolunun izin verdiği uçuşlarda; Rezerve Et seçeneği ile sizin için uygun görünen ancak hemen satın almak istemediniz biletleri, size verilen opsiyon tarihine kadar rezerve edebilirsiniz.

Satın Alma

Ödeme ekranında istenen bilgileri doldurup, ekranda gördüğünüz uçuş detaylarını, acente-bilet kurallarını ve fiyatı onaylandıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemi üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girerek, satın alma işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İsteği

Ucuzabilet İşim İçin web sayfası üzerinden satın aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yapmak istediğiniz her türlü işlem için (iptal, iade, değişiklik, ek hizmet satın alma) 444 87 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.


Sıra Geldi Otel Rezervasyonuna!

Ucuzabilet İşim İçin sayfasında bulunan arama bölümüne, gitmek istediğiniz şehir, bölge veya otel ismi, konaklama tarihi, kişi sayısı gibi temel bilgileri girerek, pratik bir şekilde sonuçlarına ulaşabilir, kriterlerinize en uygun otel için kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Otel Sorgulama

Şehir, bölge, otel ismi, konaklama tarihleri ve konaklayacak kişi sayısı bilgilerini girerek otelleri aratmaya başlayabilirsiniz.

Otel Sonuç ve Filtreleme

Sonuç sayfasında listelenen farklı otel tiplerini tek bir ekran üzerinden inceleyebilirsiniz. Listelenmiş olan otellerin detaylarını görebilir, sayfanın sol tarafında bulunan filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız kriterlere göre otelleri belirleyebilirsiniz. Sizin için en uygun oteli seçtikten sonra otel fiyatına tıklayıp satın alma sayfasına geçebilirsiniz.

Misafir Bilgileri

Rezervasyon işlemi sırasında, Konaklayacak Kişi Bilgileri alanını Çalışanlarım sayfasından eklediğiniz çalışan bilgileri ile otomatik olarak doldurabilir ya da yeni bir çalışan ekleyebilirsiniz. Sayfanın sol tarafında Otel Detayları, Konaklama Detayları, Oda Özellikleri, İptal Koşulları gibi rezervasyon bilgilerini görebilirsiniz.
Fatura Bilgileri

Şirket Ayarları bölümünde tanımlamış olduğunuz fatura adreslerinizi, rezervasyon işlemi sırasında otomatik olarak seçilebilir ya da yeni bir fatura adresi ekleyebilirsiniz. Faturanız seçtiğiniz adrese e-posta olarak gönderilir.


Etiket Bilgileri

Oluşturduğunuz rezervasyonların raporlaması için etiket ekleyebilirisiniz. Eklediğiniz etiket, raporlama amacıyla kullanılır.


Ödeme Bilgileri

Ödeme ekranında istenen bilgileri doldurup, ekranda gördüğünüz otel detaylarını, Hizmet Sözleşmesi’ni, KVKK Sözleşmesi’ni ve fiyatı onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemi üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girerek, rezervasyon işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.